شیر خشک سیمیلاک گلد 1 2 3 (100%اورجینال+ارسال فوری)


3.1/5 - (73 امتیاز)

ارتباط در واتساپ

نکاتی پیرامون انتخاب شیرخشک با کیفیت

معرفی شیرخشک برای تغذیه نوزادان یکی از مهم ترین دست آوردهای علوم تغذیه می باشد. امروزه با پیشرفت فناوری تولید برندهای با کیفیت شیر خشک همچون شیر خشک سیمیلاک مشکلات تغذیه بسیاری از نوزادان زودرس و نوزادان نیازمند تغذیه مکمل را بر طرف نموده است. حتی در گامی مهم برخی از انواع شیر خشک توانسته جایگزین مناسبی برای شیرمادر در شرایطی خاص محسوب شود.

شیرخشک، مکمل شیر مادر

شیرمادر هیچ جایگزینی ندارد مگر آنکه در شرایطی به تشخیص پزشک نیاز به استفاده از شیر خشک شود. به همین دلیل بسیاری بنا بر شرایط خاص از شیر خشک به عنوان جایگزین و یا مکمل غذایی استفاده می کنند. جایگزین شدن شیر مادر حساسیت انتخاب شیر خشک مناسب کودک را افزایش می دهد و تصمیم گیری در مورد انتخاب شیر خشک مناسب را سخت تر خواهد کرد. در ادامه به فاکتورهای یک شیرخشک مرغوب و یا کیفیت اشاره خواهیم کرد.

 

شیر خشک سیمیلاک، برای وزن گیری بهتر

اگر می خواهید که نوزاد شما بهتر وزن بگیرد، مصرف شیر خشک سیمیلاک را در برنامه های تغذیه ای نوزاد خود قرار دهید. این شیر خشک با ویزگی های منحصر به فرد و ترکیب مواد مغذی استثنایی خود موجب شده که پزشکان متخصص اطفال شیر خشک سیمیلاک را به عنوان بهترین مکمل وزن گیری نوزاد معرفی کنند. بنابراین آن ها شیر خشک سیمیلاک 1 را تا 6 ماهگی، سیمیلاک 2 را تا 12 ماهگی و سیمیلاک 3 را تا 3 سالگی تجویز خواهند کرد.

 

انواع شیر خشک  سیمیلاک

برند سیمیلاک به عنوان یکی از برترین برندهای تولید کننده شیر خشک همواره مورد تائید و توصیه پزشکان حاذق اطفال بوده است. تغذیه با شیر خشک سیمیلاک نئورشور، سیمیلاک 1، سیمیلاک 2و سیمیلاک 3 بنا بر شرایط نوزاد تعیین می گردد و هر یک به مصرف اطفال خواهد رسید. خوشبختانه کیفیت بالای سیمیلاک تا حدود زیادی مشکل افرادی که نمی توانند فرزندشان را با شیر خود تغذیه کنند، بر طرف نموده است. اما میزان مصرف و نحوه استفاده از این برند بر اساس تشخیص پزشک و تجربه مصرف پدر و مادر مشخص خواهد شد.

شیر خشک سیمیلاک ۱ (Similac)

شیر خشک سیمیلاک ۱ در قوطی های 850 گرمی برای نوزادان تازه متولد شده تا 6 ماهه مصرف می شود. ویژگی اصلی این شیرخشک دارا بودن امگا3 و امگا 6 است. دو ماده غذایی مهمی که موجب تقویت استخوان ها و سیستم ایمنی بدن نوزادان می گردد. امروزه این محصول ایرلندی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و استقبال خوبی از آن شده است. شیر خشک سیمیلاک حاوی انواع ویتامین های مورد نیاز و عناصر غذایی ارزشمندی چون سدیم، پتاسیم، منیزیم و فولیک اسید است.

شیرخشک سیمیلاک گلد ۱ Similac

شرکت ایرلندی سیمیلاک در فرمولی جدید و متفاوت اقدام به تولید شیر خشک گلد کرده است. این شیرخشک با دارا بودن ماده مغذی HMO به شیر مادر شبیه تر شده است و خواص تغذیه ای آن بهبود پیدا کرده است. شیر خشک سیمیلاک گلد 1 مناسب بدو تولد تا 6 ماهگی است و از این نظر تفاوتی با نوع معمولی آن ندارد. مهم ترین ویژگی کیفی این محصول گواهینامه کیفی شرکت ابوت امریکا است که بر روی محصول درج شده است.

  شیر خشک سیمیلاک 2 (Similac)

شماره دو این محصول مخصوص نوزادان 6 تا 12 ماهه می باشد و با  فرمولی متفاوت ساخته شده است. به طور کلی هیچ شرکتی فرمول ساخت شیرخشک خود را افشا نخواهد کرد و این شرکت نیز تنها به ارزش غذایی امگا 3 و امگا 6 موجود در این بسته اشاره کرده است.  شیر خشک سیمیلاک 2 (Similac) مناسب وزن گیری نوزادان می باشد و انواع معمولی و گلد آن در بازار موجود می باشد. بنابراین اگر نگران وزن گیری نوزاد خود هستید می توانید از این شیرخشک استفاده کنید تا در کنار مزیت وزن گیری از خواص تقویت استخوان بندی و سیستم ایمنی نوزاد نیز بهره مند شود.

  شیر خشک سیمیلاک 3 (Similac)

شیر خشک سیمیلاک 3 مخصوص نوزادان بالاتر از یک سال است و همچنان مورد تائید و تجویز بسیاری از پزشکان می باشد.  شیر خشک سیمیلاک تا اندازه ای در دنیا به شهرت رسیده است که امروزه این محصول در بیشتر کشورهای دنیا شناخته شده است و برای مکمل یا حتی جایگزین شیر مادر مصرف می گردد. خوشبختانه نزدیکی فرمول شیر خشک سیمیلاک با شیر مادر باعث شده که کمترین میزان حساسیت در نوزادان بعد از مصرف این شیر خشک مشاهده شود.  شیر خشک سیمیلاک 3 آی کیو پلاس نیز یکی دیگر از محصولات این مدل از شیر خشک است که با مواد مغذی دی اچ آ و لوتئین از انواع محبوب  شیر خشک سیمیلاک 3 محسوب شده است که به طور گسترده در 96 کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرد. ضمناً این شیرخشک برای تغذیه یک تا سه سالگی کودکان مصرف می شود.

 

شیر خشک ادوانس و نئوشور سیمیلاک

اگر فرزند شما پیش از موعد به دنیا آمد، تغذیه او اهمیت دوچندانی پیدا خواهد کرد. شیر خشک نئوشور سیمیلاک با تجربه موفق و رضایت بالای مشتریان به عنوان یکی از برترین برندهای تجویزشده توسط پزشکان متخصص در بازار شناخته می شود. با وجود آنکه قیمت این برند شیرخشک در مقایسه با سایر برندهای موجود بازار کمی بالاتر است، ولی شرایط حساس کودکان نارس باعث شده که سیمیلاک نئوشور همواره در صدر پرفروش‌ترین شیرخشک های موجود در بازار باشد. شیر خشک ادوانس سیمیلاک از همان برند سیمیلاک است و مربوط به نوزادانی است که به موقع متولد شده اند و زود رس نیستند. مصرف این نوع از شیر خشک نیز باید طبق نظر پزشک انجام پذیرد.

نکاتی پیرامون تغذیه نوزادان نارس

اگر خدای‌نکرده نوزاد شما نارس به دنیا آمد، نگران نباشید. در دنیای امروز توسعه فناوری باعث شده که بهترین و مرغوب ترین شیرخشک  های مناسب نوزاد تولید و عرضه شود. برندهایی که همه آن ها در بازار ایران هستند و به اسامی مختلف شناخته می شوند. همان‌طور که بیان شد نئوشور یکی از انواع شیرخشک سیمیلاک است که برای چنین نوزادانی تجویز می گردد. اما علت مصرف این مدل از شیرخشک چیست؟
نوزادان نارس به دلیل ضعف سیستم ایمنی و خطر ابتلا به برخی از بیماری های عفونی همچون نکروزان آنتروکولیت باید با فرموله‌ای خاص شیرخشک تغذیه شوند. اگر مادر بتواند به فرزند خود شیر بدهد و از سیمیلاک نئوشور به عنوان مکمل استفاده گردد وزن گیری او بهتر خواهد بود ولی در برخی از موارد به دلیل مشکلات مادر امکان شیردهی  نمی باشد. در چنین مواردی نیز می توان زیر نظر پزشک از نئوشور استفاده کرد و نوزاد را تغذیه نمود. قاعدتاً نحوه درست کردن شیر خشک و رعایت بهداشت در مورد نوزادان پیش رس اهمیت بیشتری پیدا می کند.

نحوه مصرف شیر خشک سیمیلاک

اصول مصرف شیر خشک و تهیه آن در چهارچوب رعایت بهداشت و نظافت جای می گیرد. قاعدتاً استفاده از شیشه شیر تمیز و ضد عفونی شده و پیمانه مخصوص برای تهیه هر مدل شیر خشکی مهمی ارزیابی می گردد. از طرف دیگر شیرخشک باید با آب سالم و جوشیده شده تهیه شود. توجه داشته باشید که جوشاندن زیاد از حد آب می تواند برخی املاح آب را تغلیظ نماید. بنابراین بهترین راه جوشاندن آب جوش به مدت زمان حداکثر یک دقیقه است.پس از جوشاندن یک دقیقه ای آب، اجازه دهید که آب جوش به مدت حداقل 30 دقیقه سرد شود و سپس مصرف گردد. این ها چهارچوب کلی مصرف شیر خشک سیمیلاک می باشند.

نکته: حتماً روی بسته بندی  شیر خشک سیمیلاک را مطالعه نمایید

از آنجایی که شیر خشک سیمیلاک یک برند معتبر است. ممکن است عده ای به انگیزه سودجویی با تولید مشابه بسته بندی این محصول اقدام به سوء استفاده از خوش‌نامی برند سیمیلاک کنند. بنابراین این محصول را از منابع اصلی فروش تهیه کنید و به استانداردهای مندرج بر روی بسته بندی حتماً دقت نمایید.

نکته: ترجیحاً شیر خشک سیمیلاک را از واردکننده اصلی و  بدون واسطه خریداری نمایید.

میزان مصرف  شیر خشک سیمیلاک

میزان مصرف شیر خشک سیمیلاک در جدولی بر روی بسته شیر خشک درج شده است. در این جدول نشان داده شده که چه میزان آب با چه تعداد پیمانه مخصوص شیر خشک مخلوط گردد و چند مرتبه در روز به نوزاد داده شود.دقت داشته باشید که تعداد دفعات تغذیه نوزاد با شیر خشک به سه  فاکتور سن نوزاد و شرایط مادر و سلامت نوزاد بر می گردد. بر این اساس پزشک تعیین می کند که از شیر خشک چه میزان و چند مرتبه استفاده شود.

تاریخچه مصرف شیر کمکی

در گذر زمان و با تکامل پستانداران، موجودات زنده به گونه ای با طبیعت سازگار شده اند که مادر شیر اول را به کودک می دهد و همان شیر عامل مقاومت  نوزادان در برابر بیماری ها می گردد. بهتر است بدانید که به شیر اول بعد از تولد آغوز می گویند، ماده مغذی که بیشتر از یک غذا برای کودکان حائز اهمیت می باشد و حکم دارو را دارد. در گذشته برای افرادی که توانایی شیر دادن به فرزندشان را نداشته اند یا بنا بر مصالحی این کار را انجام نمی دادند، کسانی تحت عنوان دایه وجود داشته است. این دایه ها وظیفه شیر دادن به نوزادان را تا دو سالگی بر عهده می گرفتند و سپس آن ها را به خانواده اصلی‌شان باز می‌گرداندند.اما  امروزه محصولاتی تحت عنوان شیر خشک بر پایه شیر گاو، بز و.. تولید می شوند و با فرمول های تخصصی غنی می گردند. این محصولات جایگزین کامل شیر مادر نشده است ولی می تواند مکمل خوبی برای تقویت نوزادان محسوب شود.

( شیر خشک sma )

شیر خشک سیمیلاک نزدیک ترین فرمول غذایی به آغوز

آغوز در مقایسه با دیگر اقسام شیر حاوی آنتی بادی های مختلف و مواد مغذی ارزشمندی است که موجب رشد و تقویت کودکان می گردد. به عبارتی آغوز سرشار از پروتئین، ویتامین ای و کلرید سدیم است تا علاوه بر کربوهیدرات‌ها، لیپید‌ها و پتاسیم سرشار از فاکتورهای ایمنی و تقویت کننده جسم نوزادان باشد. لذا تمامی متخصصین در سراسر جهان اعتقاد دارند که آغوز بهترین غذای خدادادی در بدو تولد محسوب می‌شود و نباید نوزاد را از آن محروم کرد. از طرفی کلیه تولید کنندگان شیر خشک همواره در تلاش هستند که نزدیک ترین فرمول غذایی به شیر مادر را تولید و توزیع نمایند.

بازار داخل سرشار از برندهای مختلف و انواع مدل های شیرخشک است. مدل هایی که هر یک با فرمول خاص خود تولید و عرضه شده است و بر اساس نظر پزشک به عنوان تقویت و یا در شرایط خاص به عنوان جایگزین توصیه می گردند.  شیر خشک سیمیلاک  در انواع نئوشور، سیمیلاک یک، سیمیلاک دو و  سیمیلاک  سه یکی از خوشنام ترین برندهای موجود شیرخشک موجود در بازار است. شیرخشکی که عمدتاً در بین مشتریان به عنوان با کیفیت ترین  برند برای وزن گیری نوزادان شناخته می شود. بنابراین اگر شما هم در فکر خرید این محصول و مصرف آن هستید، حتماً با مشورت پزشک خود این خرید را انجام دهید و مطمئن باشید که این ماده غذایی در کنار شیر مادر به تقویت فرزند شما کمک خواهد کرد.

نظرات تعدادی از مادر ها درباره ی شیر خشک سیمیلاک similac

 • سلام خسته نباشید سفارشات من رسید خیلی خییلی ممنون
 • سلام وقت بخیر دستتون درد نکنه من با یکی از مشاورای سایت مشورت کردم پیشنهاد سیمیلاک و دادن منم گرفتم الان خیلی راضی هستم صد تا شیرخشک دیگه امتحان کرده بودم به خدا
 • سلام موسوی هستم سفارش من رسید خواستم به بقیه مادر ها هم پیشنهاد بدم این شیر خشک و واقعا برای وزن گیری بچه عالیه
 • خسته نباشید من این متن و فرستادم که تو نظرات منتشر کنید . شیر خشک سیمیلاک واقعا عالیه من هم اس ام ای هم نان و کلی برند دیگه امتحان کرده بودم اما دخترم با این خیلی راحت تره
 • سلام به شما واقعا ممنونم از این همه خوش قولی تون من خیلی میترسیدم خرید اینترنتی انجام بدم بعد از اون همه مشکل که داشتم اما شما نظر منو تغییر دادین
 • تیم فروشگاه نی نی کوچولو خسته نباشید و یه خسته نباشید ویژه خدمت خانم رسولی از تیم پشتیبانی که اون همه وقت گذاشتن منو راهنمایی کردن واقعا دستتون درد نکنه
 • سلام روز بخیر من منا شمس هستم این شیر خشک واقعا خوبه و خداروشکر به پسرم ساخت انشالله برای خرید های بعدی هم حتما مزاحمتون میشم
 • سلام وقتتون بخیر من سیمیلاک 1 میگیرم برای گل دخترم و واقعا تو وزن گیریش تاثییر داشته مرسی .

درگر مقالات ما در ارتباط با شیرخشک :

شیرخشک مخصوص حساسیت به پروتئین گاوی

خوشمزه ترین شیرخشک نوزاد

بهترین شیر خشک برای رفلاکس نوزاد و وزن گیری

شیر خشک برای تپل شدن نوزاد چاق شدن وزن گرفتن

همچنین ما برای شما سه سایت بین المللی را برای آوردیم که میتونید اطلاعات بیشتری درباره این محصول برند avent  بدست بیارید . اما متاسفانه امکان خرید مستقیم از وبسایت های زیر برای کاربران ایران وجود نداره

سایت مرجع برند :  https://www.amazon.com

منبع و مرجع متن :  https://similacstore.com

منبع و مرجع متن :  https://similac.com

[wp-review]

نیاز به مشورت با یک کارشناس دارید؟

همین حالا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و با کمک کارشناسان ما مشکل خود را حل کنید!

021-77682369

تایم پاسخگویی شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 6 عصر

 

 

3.1/5 - (73 امتیاز)

نظرات کاربران

 1. رویا محبی گفت:

  سلام من شیرخشک سیمیلاک آی کیو پلاس برای دخترم میگرفتم و الان توی بازار نیست و قوطی سیمیلاک موجود در سایت تون هم یا ای کیو فرق میکنه میخواستم بدونم موضوع چیه و ما باید از کجا تهیه کنیم؟

 2. خسروی گفت:

  سلام خسته نباشید ما یه شیرخشک میخوایم که تاثیری در وزن گیری نوزاد هم داشته به نظرتون سیمیلاک خوبه براش بگیریم؟لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. محمدرضا رازقی گفت:

   سلام جناب خسروی وقت بخیر
   شیرخشک سیمیلاک جزو با کیفیت ترین شیرخشک های موجود در بازاره که هم خوشمزه است و هم به وزن دهی کودک شما کمک میکنه
   همچنین شیرخشک سیمیلاک برای شرکت ابوت امریکاست که پدیاشور رو هم این شرکت تولید می کند.
   با تشکر

   1. شاهین گفت:

    سلام دوستان عزیز من الان ۶ماهی میشه که دارم برای دخترم سیمیلاک گلد استفاده میکنم بسیار عالی هست از نظر قیمت برای بعضی‌ها شاید مقرون به صرفه نباشه و امیدوارم که همه بتونن از تمام چیزهایی مورد نیاز فرزندشون بهترین رو تهیه و استفاده کنن،

 3. رضا شعبان نژاد گفت:

  سلام وقت بخير ببخشيد سيميلاك 1 موجود داريد من يدونه ميخواستم بخرم . بعد اينا اصل هستن ديگه ؟

  1. محمدرضا رازقی گفت:

   سلام جناب شعبان نزاد وقت بخیر
   بله موجوده و شیرخشک های موجود در سایت مادرآن اصل و معتبر هستند و از نشانه های اصل بودن شیرخشک سیمیلاک این هستش که آرم شرکت ابوت را باید داشته باشد
   و حتما باید تاریخ انقضا و تولید هم داشته باشه.

 4. گندم گفت:

  سلام.خسته نباشید‌.دختر من ۱۱ ماهشه و با وزن خیلی کمه۶ کیلو خرده ای،خیلی شیرارو امتحان کردیم+انفاترینی… حالا خواستم بپرسم ایا سیمیلاک گزینه مناسبی برا وزن گیری نی نیمون میتونه باشه؟ و اگه اره ،چ نوعش !

  1. meghdad_shateri گفت:

   سلام خدمتتون عرض کنم که شیر خشک های برند سیمیلاک کلا برای وزن گیری مناسب هستن . اما سیمیلاک نئوشور برای کودکان نارس هست که وزن گیری کافی نداشتن .
   شما باید سیمیلاک 2 استفاده کنید .

 5. گندم گفت:

  و اینکه یکی از دکترا سیمیلاک نئوشور پیشنهاد کردن ،شما دارین؟فرقش با توتال کامفورت چیه؟!ممنون.باز تاکید میکنم ک یازده ماهشه با وزن شش کیلو خرده ای

  1. meghdad_shateri گفت:

   سلام وقت شما بخیر باشه . سیمیلاک نئوشور در حال حاضر موجود نیستش اما انشالله در آینده موجود میشه .
   سیمیلاک نئوشور برای کودکان نارس هستش که تاثییر بسیار زیادی در رشد و وزن گیری داره .

 6. شكوفه عليمرداني گفت:

  سلام روز بخير ببخشيد ميخواستم بدونم اين شير خشك سيميلاك واقعا براي وزن گيري خوبه ؟ خواهر شوهتم كه به پسرش ميداد خيلي راضي بود .
  خواستم از شما هم سوال كنم . و من بچم ٣ ماهشه الان سيميلاك شماره چند بايد بدم بهش ؟

  1. meghdad_shateri گفت:

   سلام خانم علیمردانی وقت شما هم بخیر باشه . خدمتتون عرض کنم شیر خشک سیمیلاک کلا برای وزن گیری و رشد نوزاد عالیه . عزیزان زیادی هستن که قصدشون از دادن شیر خشک به کوچولوشون افزایش و زن و رشد نوزاد هست که برای این مورد برند سیمیلاک بسیار محبوب و مورد استفاده هستش . برای نوزاد شما بیاد از سیمیلاک 1 استفاده بشه

 7. جاویدی گفت:

  سلام خسته نباشید. میخواستم بدونم ک آیا سیمیلاک گلد هم مثل آیکیو پلاس با امگا 3 و 6 غنی شده یا خیر. با تشکر.

  1. محمدرضا رازقی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله سیمیلاک گلد هم مثل سیمیلاک ایکیو پلاس دارای DHA هستش که سرشار از امگاه 3و6 می باشد

 8. حسام گفت:

  سلام من پسرم رفلاکس داره خیلی بالا میاره و وزن کمه کدوم یکی از شیرهای سیمیلاک رو پیشنهاد میدین؟ببلاک کامفورت میخوره دوماه و یازده روزشه وزنش پنج کیلو میخام وزنشم اضافه بشه

  1. meghdad_shateri گفت:

   سلام وقت شما بخیر .
   شیر خشک سمیلاک کلا ببرای رفع مشکل وزن گیری و رشد بچه ها تجویز میشه و کیفیت بسیار بالایی هم داره .
   و برخی پزشکان عزیز هم به این علت که شیر خشک سیمیلاک سنگین و غلیظ تر هست برای مشکل رفلاکس هم تجویز میکنن .
   به احتمال خیلی زیاد اگر کوچولوی شما حساسیت خاصی نداشته باشه . میتونید از سیمیلاک به عنوان یک شیر خشک هم برای مشکل رفلاکس و هم برای مشکل وزن گیری استفاده کنید .
   البته اگر بعد از استفاده

  2. هانا گفت:

   سلام سیمیلاک ۱ کامفورت هم دارین؟

   1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

    سلام . سیمیلاک یک کامفورت ایرانی هست تمامی شیر خشک های ما خارجی هستن و سیمیلاک گلد رو در سه شماره موجود داریم

 9. سولماز گفت:

  سلام خسته نباشید
  من شیر خشک سمیلاک از خودتون تهیه کردم ولی متاسفانه کوچولوم بهش حساسیت داره بعد از خوردنش کهییرمی زنه☹️

  1. meghdad_shateri گفت:

   سلام سلامت باشید .
   از اونجایی که شیر خشک سیمیلاک سازگاری بسیار بالایی با دستگاه گوارش نوزادان داره ، احتمالا کوچولوی شما حساسیت خاصی مثل : حساسیت به پروتئین گاوی ، لاکتوز و… داره که در این صورت باید از شیر خشک های رژیمی استفاده کنید

 10. مهناز امامی گفت:

  سلام خسته نباشین من پسرم 5 ماهشه وزن گیریش اصلا خوب نیست دو عدد شیر خشک سیمیلاک گلد هم بهش دادم ولی خیلی وزن اضافه نکرد حالا میخواستم بدونم اگر سیمیلاک نُِشور بهش بدم وزن میگیره یا نه

  1. meghdad_shateri گفت:

   سلام خانم امامی عزیز خدمتتون عرض کنم سیمیلاک بهترین شیر خشک برای رفع مشکل عدم وزن گیری و رشد بچه هاست . اولین نکته ای که میخواستم بگم این هست که واقعا باید تعداد بیشتری استفاده کنید با یک یا دو عدد اصلا نمیشه منتظر تغییرات زیادی باشیم . هر چند که میزان وزن گیری در بچه ها متفاوته برای مثال برخی بچه ها ممکنه با استفاده کم و خیلی سریع وزن بگیرن بعضی بچه ها دیرتر . این هم به دلیل تفاوت ها مختلفی مثل ژنتیک ، تغذیه و… هستش .
   هر چند که اگر ادامه دادین استفاده از سیمیلاک و و باز هم کوچولوتون وزنی نگرفت پیشنهاد میکنم با پزشک مشور کنید حتما چون شاید این عدم وزن گیری دلیل دیگه ای داشته باشه .
   و نکته ی آخر اینکه من از کامنتتون این برداشت و کردم که با همین دو قوطی سیمیلاک کوچولوی شما یکم وزن گرفته و شما توقع داشتین بیشتر از این باشه بنابراین به نظرم مشکلی در این باره نیست و شما همین شیر و ادامه بدین

 11. سعید گفت:

  سلام دختر من الان ده ماهشه با وزن۷/۲۰۰کیلو میحواستم بدونم کدوم شیر خشک سیمیلاک رو بدم وزن گیریش بهتر میشه؟؟؟بیشتر شیر خشکارو هم استفاده کردیم به جز سیمیلاک

  1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام .شیر خشک سیمیلاک به دلیل کامل بودن مواد مغذی مورد نیاز برای رشد و وزن گیری بچه ها و هضم راحتش برای بچه ها معمولا با 90درصد بچه ها سازگاری داره و قدرت جذب بالاش باعث رشد و وزن گیری بهتر بچه ها میشه .و اکثر مادرانی که شروع به استفاده کردن از وزن گیری بچه هاشون خیلی راضی بودن و به مصرفش ادامه دادن .

 12. صالحی گفت:

  سلام پسرم ۳ ماهشه رفلاکس داره هر شیری میخوره بالا میاره، میخواستم ببینم شیر خشک سیمیلاک برای رفلاکس خوبه؟

 13. عاطفه گفت:

  سلام دخترم ماهشه وزنش ۵۸۰۰ قبلاشیرخشک نان۱وببلاک مصرف کرده شکمش کارنمیکردمن شیرخشک قطع کردم الان میخواستم برای وزن گیری ازسمیلاک استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنیدازچه شیرخشکی استفاده کنم وبرام ارسال کنید

  1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام .شیر خشک سیمیلاک از لحاظ کیفیت بهترین شیر خشکه که هضم راحتی هم داره و مشکل یوبست بچه ها رو هم حل کرده و اکثرا بچه ها باهاش سازگاری دارن و از لحاظ مواد مغذی بسیار کامله مناسب رشد و وزن گیری هم هست

 14. یزدانی گفت:

  درود بر شما یزدانی هستم خواستم دوستان و مطلع کنم که سیمیلاک های تاریخ انقضا گذشته وارد بازار شده و با قیمت پایین تر میفروشتن مخصوصا سیمیلاک 1 و 2 که حدودا قیمتشون 100 تومن زیر قیمت هست به هیچ وجه سلامت کوچولوهای قشنگتون و فدای قیمت های این افراد شیاد نکنید

 15. حنا محمدپور گفت:

  خدا خیرتون بده من دخترم 4 ماه و نیم بلاخره این شیر بهش ساخت من صد تا برند و امتحان کردم همشون مشکل ایجاد میکردن فقط خداکنه بیشتر از این قیمتشون بالا نره واقعا توانم دیگه نمیرسه

 16. دکتر شمیرانی گفت:

  سلام وقت همگی بخیر امیدوارم نظرمو منتشر کنید . دکتر شمیرانی هستم من قبلا به مراجعینم شیر خشک سیمیلاک تجویز میکردم برای رشد و وزن گیری برای بچه ها اما متاسفانه با خبر شدم برخی سایت ها با قیمت های پایین تر شیرخشک های تاریخ انقضا گذشته که تاریخشون و دستکاری کردن به فروش میرسونن توصیه میکنم قبل از خرید از هر فروشگاه مطمئن بشین از اعتبار و فروشگاه و سلامت کالا . فروشگاه مادران هم از فروشگاه های معتبر هست که من بارها به مراجعینم معرفی کردم و خود این عزیزان هم گاها گفتن که از این فروشگاه خرید میکنن . امیدوارم که در این شرایط کشور گرفتار افراد کلاه بردار و بی وجدان نشید

 17. خسروانی گفت:

  سلام و خسته نباشید به تیم فروشگاه مادرآن واقعا دستتون درد نکنه من الان یک سال و نیم هست درم از شما شیرخشک سیمیلاک میگیرم این دفعه وظیفه خودم دونستم که یک کامنت بذارم و تشکر کنم . مخصوصا که بارها شده تماس گرفتم و از خدمتتون درباره ی موارد مختلف مشاوره گرفتم . شیر خشک سیمیلاک هم که واقعا عالیه وزن گیریش هم خیلی خوب بوده .

 18. راضیه حسینی گفت:

  سلام .من شیر خشک سیمیلاک شماره 3 رو به پسرم میدم .در کنارش میتونم شیر خشک پدیاشور هم بدم ؟

  1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام .شیز خشک سیمیلاک از نطر مواد مغذی و مورد نیاز بچه ها کامله ولی برخی پزشک ها پودر تقویتی پدیاشور رو به عنوان مکمل غذایی تجویز میکنن که در کنار مصرف شیر خشک سیمیلاک هم میشه مصرف کرد.هیچ موردی نداره

 19. علی نعمتیان گفت:

  قوطی های هر سه شماره 800 گرمی هست؟
  چهارصد گرمی هم داره ؟

  1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام بله همه ی شیر خشک های سیمیلاک اصلی 800 گرمی هست و 400 گرمی ندارن .

 20. رمضانی گفت:

  سلام .خسته نباشید .من بچم 3 ماهشه شیر خودم رو میدم ولی وزنگیریش خوب نیست میشه در کنارش شیر سیمیلاک رو بدم چون دوستم به بچش میده خیلی خوب وزن گرفته

  1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام .وقت شما بخیر .بله شیر خشک های سیمیلاک به دلیل ترکیبات کامل از مواد مغذی مورد نیاز برای بچه ها و هضم راحتش بهنسبت بقیه شیر خشکا از کیفیت بالاتری برخورداره و به گفته ی خیلی از مادرا برای وزن گیری بچه ها هم خیلی مناسبه

  2. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام .شیر خشک های سیمیلاک بخاطر کامل بودن از نظ مواد مغذی مورد نیاز بچه ها و هضم راحتری که دارن باعث وزن گیری بچه ها میشه و برای رشدشون مفیده

 21. نیما گفت:

  سلام فرق بین گلد و ای کیو پلاس چیه ؟چرا دیگ ای کی. چلاس یک و دو رو ندارین ؟

  1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام. در شیزخشک های سیمیلاک سری جدید تولیدات شماره ی یک و دو تحت عنوان گلد تولید میشه و شماره سه نامش هنوز تغییر نکرده و تحت عنوان ای کیو پلاس تولید میشه .

  2. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام .فرقی ندارن ترکیبات همونه و سری تولیدات جدید و چاپ جدید محصولش نوشته ای کیو پلاس از شماره یک و دو حذف شده و طراحی جدیدش گلد نوشته شده . و هیچ فرقی ندارن برای همون کارخانه و همون ترکیبات هستش

 22. محسن گفت:

  سلام . شیرخشک گلد سه دارین ؟

  1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام بله شیر خشک سیمیلاک رو در سه شماره موجود داریم .

 23. hosna گفت:

  سیمیلاک کامفورت دارین ؟

  1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام . خیر سیمیلاک کامفورت موجود در بازار دارخونه ایه و ساخت ایرانه شیر خشک های مجموعه ما تماما خارجیه و سیلاک اصل ابوت امریکا رو در سه شماره موجود داریم

 24. نیما چهان گفت:

  900 گرمیش برای چند روزه حدودا ؟؟؟

  1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام بستگی به میزان مصرف کودکتون داره و به طور معمولی برای مصرف دو هفته هست .

 25. محمد جواد گفت:

  سلام . من دخترم شیر خشک سیمیلاک میخوره خداروشکر وزن و قدش خیلی خوبه خواستم تشکر کنم بخاطر اینکه محصول اصل میدین دست مردم و پشتیبانی خوبتون . فقط میخواستم بدونم میتونم پدیاشور هم در کنارش میتونیم بهش بدیم دوستم به پسرش میده خیلی راضیه دیدم شما دارین گفتم بپرسم ازتون

  1. سارا نوروزی ( ادمین سایت ) گفت:

   سلام .لطف دارین شما ممنونیم . بله موردی نداره میتونید به عنوان شیر تقویتی و مکمل غذایی به دخترتون بدین تولید کنندش با سیمیلاک یکیه برای ابوت امریکاست و کیفیتش عالیه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

خروج
ستون کناری اسکرول به بالا